Ön Başvuru Formu

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Firmamız tarafından sağlanan ön ödemeli sanal kartların sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için öncelikle yasalara uygun hareket etmek zorunludur. Kartların kullanım şartları kişilerin ön ödemeli online işlemlerdeki yasal bağlayıcılığını içeren koşullardan oluşmaktadır. TC yasalarına uymayan mecralarda kullanımı cezai işlem gerektirir. 18 yaşını doldurmuş herkes ön ödemeli sanal kartları alabilir ve kullanabilir.


Kullanıma Uygun Durumlar


Kartları alacak veya kullanacak her üyenin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Her kullanıcı yalnızca kendi ülkesinde üyelik kaydı yapabilir ve aynı zamanda kişinin istendiği takdirde ikamet belgesini sunma şartı da aranmaktadır. Kart alma talebinde bulunan kişilerin vermiş olduğu her bilginin kesinlikle doğru olması zorunludur. Yalan, sahte, yanıltıcı bilgiler veren kişilerin, kart kullanımı esnasında veya daha sonra yaşayacağı herhangi bir hukuki sorundan firmamız kesinlikle sorumlu değildir. Firmamızdan temin edilen kartlar sadece kart sahibi tarafından kullanılabilir. Kartlar bir başkası ile paylaşılamaz veya bir başkası adına kart alınamaz. Her kullanıcı kendi satın aldığı karttan sorumludur ve dolandırıcılık gibi yüksek risk barındıran site ve mecralardan korunmak gerekir.


Kartlar Nasıl Alınır?


Yukarıdaki şartların ışığında her kullanıcı ön ödemeli sanal kart almak için firmamızdan uygun fiyat avantajı ile kart temini yapabilir. Canlı destek hattımızla irtibata geçildiği takdirde saniyeler içinde kart sahibi olunmaktadır. Kartlara Euro cinsinden seçilen yüklemeler yapılabilir ve bu ödemeler o günkü kur üzerinden kartlara TL tutarı olarak yansıtılmaktadır. 

E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!