Ön Başvuru Formu

Emlak Danışmanlığı

Emlak Danışmanlığı Sertifikası

Emlak Danışmanlığı Sertifikaları

Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca hazırlanan Emlak Danışmanlığı Yönetmenlik ve Yasasında sona gelindi. Emlak Bürolarında hizmet verebilmek için ; Emlak Danışmanlığı sertifikası  sınavını kazanmış olma şartınız aranacak ve her ofiste lisanslı bir Emlak Danışmanı bulundurma zorunluluğu getirilecek.
Emlak Danışmanlığı Yasasının yürürlüğe girmesiyle birlikte; kaçak çalışanlara ‘meslek unvan ve yetkilerini haksız kullananlara’ 50 bin TL ile başlayıp 400 bin TL’ye varan para cezası getirilecek .

Emlak Danışmanlığı Eğitimi kursumuzun da en büyük cazibesi ise kursa devam zorunluluğu olmadan uzaktan eğitim yoluyla sertifika alınabiliyor olması.
2 aylık (120 saatlik ) Eğitiminiz tamamen uzaktan internet üzerinden olacaktır. Böylece Gündelik yaşantınıza ve iş hayatınıza engel olmadan eğitimini tamamlayacaksınız.

Amaçlanan sertifika programının sonunda katılımcıların emlakçılığın her aşamasında karşılaşılabilecek kanun, kanun hükmünde kararname, tüzük, yönetmelik, genelge ve tebliğ gibi gayrimenkul mevzuatı hakkında yetiştirilmeleri sağlanıyor.

Kayıt için Neler Gerekli ? Kursa Kimler Katılabilir ?

-Öğrenim Belgesi
-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
-Vesikalık Fotoğraf(4 adet)

-İnternet Tabanlı Emlak Danışmanlığı Kursu, en az orta öğretim kurumu mezunu yetişkinler için hazırlanmıştır.
-Ancak Emlak Müşavirliği( Danışmanlık, Komisyonculuk) mesleğini bilfiil yürüttüğünü, resmi olarak belgelendirenlerden bu şart aranmaz.
-Emlakçılık yaptığını belgeleyen en az ilkokul-okuryazar mezunu herkes katılabilir


E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!