Ön Başvuru Formu

Tıbbi Sekreterlik

Tıbbi Sekreterlik Sertifikası

Tıbbi Sekreterlik Sertifikaları

Sağlık sektörü sürekli eleman ihtiyacı duyulan bir sektördür. Bu sektörde doktor, hemşire, sağlık görevlisi, ebe ve anestezi gibi branşların yanı sıra yardımcı personel branşları da bulunur. Bu branşlardan bir tanesi de tıbbi sekreterlik branşıdır. Tıbbi sekreter olabilmek için üniversitelerin tıbbi sekreterlik bölümünden mezun olmak, liselerin sekreterlik bölümü mezunu olmak veya eğitim kurumlarından alınması gereken tıbbi sekreterlik sertifikasına sahip olunması gereklidir.

Kariyer Online Eğitim Kurumları olarak uzaktan eğitim ile sağlık alanında bulunan tüm kategorilere sertifika hizmeti verdiğimiz gibi, tıbbi sekreterlik bölümü için de sertifika eğitimi veriyoruz. Uzman eğitmen kadromuz ile yaptığımız başarılı çalışmalarımız sayesinde birçok özel ve devlet kurumunun personel ihtiyacını verdiğimiz eğitim programları aracılığıyla karşılıyoruz.

Tıbbi Sekreterlik Ve İşe Giriş

Tıbbi sekreterlik sağlık kurumlarında aranılan bir personel niteliğidir.  Vermiş olduğumuz eğitim ile konuya adapte olmak için yoğun çalışmalar yapmaya ihtiyaç duyulmuyor. Konular oldukça çabuk kavranabiliyor.

Neler Yapıyor?

Sağlık alanında hastane, özel muayenehane, diş klinikleri ve sağlık merkezlerinde işe girmek için gerekli olan sertifika ve özel belgeye ulaşmanızı sağlıyoruz. Uygun fiyatlar ile oluşturmuş olduğumuz eğitim programları kısa sürede, bir işe yerleşmenize olanak sağlıyor.

İş İmkanlarının Çokluğu

Yıllarca eğitim görerek istediği pozisyonları bulamayan ve çalışma hayatına atılamayan tüm gençlere hitap eden eğitim kurumumuz, tıbbi sekreterlik sertifikası hizmeti ile çalışma alanlarınızı genişletiyor. Özel veya kamu hastaneleri, özel sağlık kuruluşları, muayenehaneler ve daha bir çok sağlık kuruluşunda kolaylıkla iş bulabilmek için eğitim kurumumuzdan kaliteli hizmetler alabilir, iş garantili eğitim programlarımızdan yararlanabilirsiniz.


Hasta Kabul Kursu

Hastanelerin hasta kabul sekreterlikleri ve hasta kabul kayıt işlemleri için yönetmeliğin belirlediği sertifikadır. Milli eğitim onayı ile verilir. İki tür eğitim vardır. Online Hasta Kabul Eğitimi Bu işlem internet ara yüzünde ilgili siteye giderek kayıt olmak ile başlar. Daha sonra açılan sayfada ders programı alınır. ... Devamını Oku

Tıbbi Sekreterlik

Tıbbi sekreter; hastanelerde özel klinik ve muayenehanelerde sağlıkla ilgili haberleşme ve yazışma işlerini yürüten, hasta bilgilerini alan, hastaları yönlendiren, hastaların yatış ve taburcu işlemlerini yapan kişidir. Tıbbi Sekreter Olmak İçin Ne Gerekir? Tıbbi sekreter olmak için sağlık lisesi tıbbi sekreterlik bö... Devamını Oku

Hasta Kabul Sertifikası

Sağlıkta yeniden dönüşüm ile ilgili farklı ve yeni adımlar atılmış görev tanımları yeniden yapılmıştır. Hastanelerde çalışan doktor ve hemşirenin iş yükü tıbbi sekreterlerin gelmesi ile hayli azalmıştır. Hastanın tüm evrak işlerinin yapıldığı hasta kabulden hasta taburcu olmasına kadar geçen süre... Devamını Oku
E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!